Transporti falas në SHBA (USA), BE (EU) dhe Zvicër

I lover Prishtina - Women's T-shirt
I lover Prishtina - Women's T-shirt
I lover Prishtina - Women's T-shirt

King Eagle

I lover Prishtina - Women's T-shirt

Çmimi i rregullt $34.99 Zbritje $30.39
Çmimi  per 

I love Prishtina - Women's T-shirt

• 65% polyester, 35% cotton
• 4.5 oz/y² (153 g/m²)
• Pre-shrunk
• Shoulder-to-shoulder taping
• Quarter-turned to avoid crease down the center

Size guide

  S M L XL 2XL
Length (inches) 28 29 ¼ 30 ¼ 31 ¼ 32 ½
Width (inches) 18 20 22 24 26
  S M L XL 2XL
Length (cm) 71 74 77 79 83
Width (cm) 46 51 56 61 66