Transporti falas në SHBA (USA), BE (EU) dhe Zvicër

Red & Black (white) T-shirt for men
Red & Black (white) T-shirt for men

King Eagle

Red & Black (white) T-shirt for men

Çmimi i rregullt $34.99 Zbritje $30.39
Çmimi  per 

• 100% ring-spun cotton
• 4.5 oz/y² (153 g/m²)
• Pre-shrunk
• Shoulder-to-shoulder taping
• Quarter-turned to avoid crease down the center

Size guide

  S M L XL
Length (inches) 28 29 ¼ 30 ¼ 31 ¼
Width (inches) 18 20 22 24
  S M L XL
Length (cm) 71 74 77 79
Width (cm) 46 51 56 61